ד"ר אנה יוטקוביץ: פרידה והתחלות חדשות

אני תמיד מברכת שינוי בחיי האישיים והמקצועיים. מאז שעברתי מאוסטרליה לישראל כדי לקבל רישיון ברפואת שיניים ב 1996, החוויות המקצועיות שלי לקחו אותי למקומות ברחבי העולם. עם זאת, הכבוד הגדול ביותר שלי הוא לעבוד בשותפות עם ד"ר סטפן קורר וד"ר ג'ייקוב ג'קסון והעמיתים שלנו בקליניקת KJJ בירושלים משנת 2000.

הקביעות שלי ב KJJ היא בהחלט מתגמלת. בעוד לקחתי חמש שנים שבתון בבוסטון (2005-2009), שבהם עבדתי במשרה מלאה בסגל מחלקת שיקום השיניים בבית הספר לרפואת שינים של הרווארד, הייתי נרגשת לחזור ל KJJ ב 2010 כדי להמשיך לספק טיפול שיניים איכותי למטופלים שלי. מאז, במהלך השנים, נסעתי הלוך וחזור בין בוסטון וירושלים וכרגע אני מחזיקה במשרה חלקית בסגל של הרווארד שבו אני מלמדת ומרצה על שחזור רפואת שיניים בכל קיץ.

הרבה מהמטופלים היקרים שלי יודעים שעברו הרבה שנים מאז שהתגוררתי בירושלים. וכעת ביחד עם המשפחה שלי שמצטרפת אליו להתגורר ברעננה, מצאתי את עצמי בצומת מתוקה-מרירה.

בעוד אני עצובה לעזוב את KJJ, אני מרגישה צורך חזק להתחיל לעבוד קרוב לבית. בגלל הסיבה הזאת, באוקטובר 2017 אני פותחת מרפאת שיניים חדשה ברעננה. אני מצפה להיות מסוגלת לספק טיפול שיניים מסור ומקצועי ללקוחות החדשים במרכז ישראל.

אני מרגישה מלא געגועים להגיד להתראות לצוות במשרדים של קליניקת KJJ והעמיתים מכיוון שעברנו הרבה שנים טובות משותפות ביחד. בארוחת ערב לפרידה שנערכה לאחרונה, שמחתי לקבל את ההזדמנות להביע את הכרת התודה לכולם (תראו תמונות!). אני גם אתגעגע לכל המטופלים שלי בירושלים שזה היה לי הכבוד לטפל בהם במהלך השנים האחרונות ושהחיוכים שלהם מזכירים לי למה אני אוהבת רפואת שיניים.

למרבה המזל, טיפול השיניים שלכם בידיים טובות ומהימנות. אני נרגשת לפתוח את הפרק החדש הזה בחיי האישיים והמקצועיים. תבואו באוקטובר, אני אקבל בברכה מטופלים במרפאת השיניים שלי ברעננה.

לייעוץ, שאלות ומידע נוסף

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..