אודות

ברוכים הבאים למרפאת רעננה דנטל קייר. הצוות המנוסה שלנו ישמח לעמוד לרשותך ולהעניק לך ולמשפחתך טיפול מקצועי ונעים, בעזרת הציוד המתקדם ביותר. אנו מאמינות במתן מענה מקיף לכל הצרכים הדנטליים של המטופלים והמטופלות שלנו, בכל הגילים ובמקום אחד.

ברכה שנידר מנהלת המרפאה והצוות שלה, ישמחו לענות על כל שאלה, לסייע לך בהבנת תכנית הטיפול שלך ולבנות יחד איתך תכנית תשלומים מותאמת אישית.

תחומי התמחות

טיפול שיניים מקיף

השתלות שיניים

מניעה וטיפולי חניכיים

טיפולים לשיקום הפה

אורתודנטיה / ישור שיניים

טיפולים אסתטיים

הרופאים שלנו

ד"ר דינה נאה סיימה בהצטיינות את לימודיה כרופאת שיניים באוניברסיטת דרום קליפורניה (USC) שבארצות הברית בשנת 1995. היא זכתה בכמה תעודות הערכה ומלגות לאומיים וביניהם...
לדוקטור יוטקוביץ ניסיון טיפולי עשיר ורב שנים בהן שירתה כרופאה באוסטרליה, ארה"ב וירושלים. כמו כן, שירתה דוקטור יוטקוביץ כמרצה באוניברסיטת הרווארד בארה"ב במחלקה לרפואת...
דר' קלנר קוטנו הוסמכה כרופאה באוניברסיטת בופלו בשנת 1994. לאחר ההסמכה, השלימה דר' קלנר התמחות במרכז הרפואי ארי בבפולו ארה"ב. היא התחילה לטפל באולמספורד...

ד"ר סילביה מגדל כהן

טיפול אורטודנטית

דר' סילביה סיימה את לימודיה באוניברסיטת סן פאולו בשנת 1984. זמן קצר לאחר מכן היא התחילה התמחות ביישור שיניים, אורתופדיה של הלסת ורפואת שיניים לילדים. היא עבדה יותר מ-30...

ד"ר לירון וולך, DMD

רופאת שיניים

תשוקתה הגדולה של ד"ר לירון וולך היא לספק את האיכות הגבוהה ביותר של טיפול שיניים למטופלים שלה ולעזור להם להשיג ולשמור על חיוכים בריאים ויפים.

ציוד חדיש וייחודי

הציוד המשוכלל שלנו מאפשר לנו להעניק לכם את הטיפול המתקדם ביותר הקיים היום.

סורק אינטרנט אורלי

הסורק מאפשר לקבל המחשה תלת ממדית של השיניים. הסריקה מתבצעת בזמן אמת והיא מדויקת ומהירה יותר מאשר מידות רגילות המקצרת את אורך הטיפול ומקלה על המטופל.

מכשיר רנטגן פנורמי וסיטי

המכשיר מאפשר סריקה דיגיטלית של כל הפה, "מאוזן לאוזן" ומציג המחשה דו ממדית פנורמית. בהמחשה מוצגות השיניים, המנשכים וכל המקיף אותם. במכשיר הדיגיטלי קרינת הרנטגן איכותית ובעלת קרינה נמוכה ופעילות של שניות.

רוטרי אנדודונטיקס

הרוטרי אנדודוטיקס הוא מכשיר חשמלי המשמש לעיצוב תעלות שורש. לעומת המקדחים הרגילים העשויים נירוסטה, קצה המקדח עשוי ניקל טיטניום, מתכת גמישה יותר מנירוסטה, ולכן משפרת את האיכות של הטיפול שורש הנוצרות בעזרתו.

רדיאוגרפיה דיגיטלית

המכשיר משתמש בקרינת רנטגן על מנת לקבל תמונות ברזולוציה גבוהה במהירות גבוהה ומנת קרינה נמוכה לעומת הרנטגן המסורתי. הטכנולוגיה הדיגיטלית מאפשרת לנו לדמות בצורה מהירה ולשתף באופן דיגיטלי תמונות רנטגן.