מקריירה מצליחה בטיפולי שיניים בניו יורק אל מרפאת שיניים ברעננה

במשך קרוב ל-30 שנים חלמה ד"ר אבי קלנר-קוטנו על מעבר לישראל. היא גדלה בבית ציוני וקיבלה השראה מהוריה ומסביה לצד חיזוקים נוספים ממעורבותה הפעילה בתנועת "יהודה הצעיר". בכל ביקור בישראל התגברה כמיהתה להפוך את ביקוריה לדבר של קבע. לפני שנתיים היא ובעלה החליטו שהגיעה השעה להפוך את החלום למציאות.

מאז 1995, כאשר הצטרפה לאביה, ניהלה ד"ר קלנר-קוטנו מרפאת שיניים פרטית משגשגת בניו יורק. המטופלים שלה הגיעו מכל מקום. לד"ר קלנר-קוטנו מיומנות גבוהה ברפואת שיניים משקמת ובהשתלות והיא מטפלת באנשים בני כל הגילאים. "אחד הדברים שאתגעגע אליהם יותר מכול בעבודה שלי בניו יורק, הוא היחסים שבניתי במשך השנים עם דורות רבים בתוך אותה משפחה. אני מקווה שאוכל לעשות זאת גם כאן."

ב-2010 הפכה ד"ר קלנר-קוטנו להיות Fellow of the Academy of General Dentistry, מעמד יוקרתי המהווה הכרה מצד האגודה המתגאה במעורבותה בתכניות לימודי המשך. הכישרונות שלה זכו להכרה גם בקהילה המקומית, שבה היא נחשבה בין עמיתיה לרופאת שיניים ברמה הגבוהה ביותר.

בשעה שד"ר קלנר-קוטנו עסקה בהכנות לעלייה, היא הכירה את ד"ר דינה נאה וד"ר אנה יוטקוביץ', אשר שקלו במקביל לעשות שינויים בקריירה שלהן. "מצאנו זו את זו בדיוק בזמן הנכון" מספרת ד"ר יוטקוביץ', "היינו עסוקות בתכנונים במשך כמעט שנה, הקדשנו תשומת לב לכל פרט קטן כדי שהמרפאה שאנו מקימות תהיה ייחודית ותשקף דבר מיוחד."

ד"ר קלנר-קוטנו משתוקקת להמשיך לבנות את הקריירה החדשה שלה עם שתי עמיתות בעלות גישה דומה, תוך הגשמת חלום העלייה לצד בעלה ושלושת ילדיה. "זה הפך את העלייה שלי למוצלחת כבר עכשיו ואני מצפה בקוצר רוח להמשך המסע" אמרה ד"ר קלנר-קוטנו.

בחודש נובמבר, בשלה המרפאה שעליה דגרו פחות משנה והפכה למציאות בעבור קהילת תושבי רעננה – רעננה דנטל קייר פתחה את שעריה באירוע פתיחה מפואר ובטקס גזירת סרט בנוכחות ראש עיריית רעננה, מר זאב ביילסקי, אשר ציין שרוב האנשים לא מצפים בקוצר רוח ללכת לרופאי שיניים, אלא שרעננה דנטל קייר מייצגת משהו מיוחד שאפשר בהחלט לצפות לו.

ד"ר אבי קלנר-קוטנו היא מייסדת שותפה של רעננה דנטל קייר.

לייעוץ, שאלות ומידע נוסף

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..