טיפולי אסתטיקה נפוצים במיוחד

1. הלבנת שיניים

הלבנת שיניים היא הטיפול הקוסמטי הפופולרי ביותר מבין הטיפולים הקוסמטיים. השיטות הנוחות והעלות הנמוכה יחסית הופכים אפשרות זו לאטרקטיבית ביותר לאנשים המבקשים לשפר את אסתטיקת החיוך שלהם מבלי לעבור טיפול פולשני מדי.

התוצאות הטובות ביותר מושגות באמצעות הלבנה שמתבצעת על ידי רופא השיניים במרפאה, כולל הלבנת שיניים בלייזר, אם כי יש תכשירי הלבנה שנמכרים בבתי המרקחת ומאפשרים לכם לבצע את ההלבנה לבד, בבית.

 

2. ציפויי חרסינה

עבור מטופלים שהלבנת שיניים אינה אפשרות מתאימה, אם בגלל כתמים עקשניים על השיניים או בשל דאגה שקשורה לתפקוד השיניים – ציפוי חרסינה הוא הפתרון ההולם. עלים דקיקים אלה מחרסינה מותאמים לשן ומאפשרים לתקן אמייל שחוק, עקמומיות, רווח בין השנים, סדקים או שינויי גוון.

אם אתם לא מרוצים מהשיניים שלכם ומחפשים דרך להגשים את חלום החיוך המושלם, ציפויי חרסינה הם פתרון מושלם. זכרו כי בניגוד להלבנה, טיפול זה הוא הליך פולשני הכרוך בשינוי קבוע של גוון השן שלכם.

 

3. יישור שיניים שקוף

אם אתם מחפשים פתרון אורתודונטי, שאינו כרוך בפה עטור מתכת, יישור שיניים שקוף ובלתי נראה לעין – אינויזיליין, הוא התשובה המתאימה. ישנם מספר סוגים של התקנים שקופים, ורופאת השיניים תבחר עבורכם את הסוג המתאים ביותר לכם.

 

4. חיוך חושף חניכיים

אחת הדאגות הנפוצות הקשורות לחיוך היא חשיפת שטח גדול של החניכיים בעת החיוך. ניתן לטפל ב׳חיוך מלא חניכיים׳ במגוון דרכים, כולל טיפול בלייזר, אורתודונטיה וניתוח. ניתוח פה ולסת במקרים אלה מבוצעם בדרך כלל על ידי רופא שיניים מומחה, כמו פריודונט, אורתודונט או מנתח פה.

 

5. מליטת שיניים מְרֻכָּבת ישירה

המליטה היא הליך של יישום חומר על השן לצמיתות, כמו סתימה, כתר או ווניר. מליטה ישירה משמשת גם לשם תיקון סדקים בפה, שברים ועוד. טיפול זה משמש כפתרון פשוט, אסתטי וזול לשורה של בעיות בשיניים.

 

6. כתר חרסינה

כתרי תרסינה מסייעים לשמירה על הפונקציונליות של שיניים פגומות. במובן זה הכתרים מהווים מעין גשר בין שיקום השן לבין טיפול קוסמטי. כתר עשוי מעלה חרסינה דקיק מציע רמה אסתטית גבוהה. ניתן להשתמש בחומר הדקיק והוא עדיין ישמור על תכונות חשובות כגון: עמידות, העברה מוגברת של האור, ובעיקר, הענקת מראה טבעי לשן. למרות רמת העמידות הגבוהה, כתר מחרסינה אינו מומלץ לשימוש בכל האזורים בפה, במיוחד באלה הדורשים עמידות בעוצמת הלעיסה, כמו במקרים מסוימים, הטוחנות.

 

7. שתלים

שתלים דנטליים הם גולת הכותרת של הרפואה המשקמת והקוסמטית והם מספקים את הרמה הגבוהה ביותר של חוזק, עמידות ואסתטיקה אשר מדמה את השיניים הטבעיות.

שתלים דנטליים הם פתרון תמידי לשיניים אבודות. הם מורכבים משורש שן מלאכותי, עשוי בדרך כלל מטיטניום המושתל בניתוח בתוך הלסת, שם הוא מתמזג עם העצם בתהליך המכונה osseointegration.

הכתר המחובר על גבי השתל משמש תחליף בפועל לשן האבודה. התהליך הוא פולשני ודורש תקופת המתנה של בין 6 שבועות ל-6 חודשים לפני שניתן יהיה להציב את הכתר ולסיים את ההליך.

 

8. יישור שיניים

יישור שיניים התבצע במשך שנים רבות באמצעות גשרים מסורבלים ממתכת. למרבה המזל, ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום זה מציעות היום אפשרויות רבות מאי פעם, שמתאימות בעיקר לאנשים בוגרים שפספסו את ההזדמנות ליישר את השיניים כשהיו נערים.

לדוגמה, יישור שיניים שקוף, אינוויזליין – מציע סט של מיישרים שקופים מותאמים אישית שמיוצרים במיוחד עבור המטופל. טיפול זה מאפשר לכם להמשיך בחייכים כרגיל ובעיקר לחייך בחופשיות ללא מבוכה. רופאת השיניים שלנו תתאים לכם את השיטה הטובה ביותר עבורכם.

לייעוץ, שאלות ומידע נוסף

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..